| KiNg26 a întrebat:

Am nevoie de cineva care se pricepe la computere si foloseste teamviewer. Am nevoie neaparat de un partener pentru imi repara calculatorul prin acest program. FUNDA SI VOT AL CEL CARE RASPUNDE PRIMUL! Adresa mea de mail este: sri_raul@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Te-am bagat in lista de mess, dai tu accept cand esti online, ne gasim noi tongue

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Daca ai probleme de hardware sau de bios, nu se pot repara cu team viewer.

| florin1979 a răspuns (pentru florin1979):

Te-am bagat in lista de mess, dai tu accept cand esti online, ne gasim noi tongue

| Ronnix a răspuns:

Pastram legatura.

| AndreeaIonela a răspuns:

Depinde ce probleme ai cu pc happy nu toate se pot rezolva prin team