| Flaviu_Dani_1990 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de mare ajutor din partea vostra am o tableta Allview speed city la care am instalat Versiunea Firmware City+ 07.11. 2013 de pe site celor de la Allview si dupa ce am urmat toti pasi de aici http://www.allview.ro/index.php?id=1666 dar dupa ce a terminat nu mai booteaza, imi apare o imagine alba cu dungi colorate doar atat ce sa fac se mai poate face ceva cu ea... funda plus vot multumesc

1 răspuns:
| GabiMihai08 a răspuns:

Cred ca e o problema cu bootloader-ul si ma gandesc ca poate nu ai avut-o incarcata la 100%, sau ai facut ceva gresit. Tine apasat in acelasi timp butoanele "Home" si "Power" si vezi daca iti apare ceva pe ecran.