| Georgic7 a întrebat:

Au in stoc cei de la DOMO/ALTEX din Alba Iulia tableta ALLVIEW Speed City? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Intra pe domo sau altex, la pagina produsului, mergi la "rezerva produsul in magazin" si vezi acolo lista magazinelor care au produsul in stoc
Sau suna la relatii clienti si intreaba-i

| Georgic7 explică (pentru greyhound):

Si daca o comand de pe net tot de la Domo sau Altex acolo scrie livrare 48 ore daca o comand azi sau maine imi vine sambata?

| greyhound a răspuns (pentru Georgic7):

Da, dar sa scrii la observatii ca doresti livrare sambata, daca ti-o expediaza vineri