| alexandrust a întrebat:

Am nevoie de un windows SP3 XP care sa-l pun pe sidiu si sa imi buteze cand vreau sa-l instalez.
Daca stiti site-uri va rog sa-mi ziceti.

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Nu e voie cu piraterii aici. Cumpara "sidiul" cu Windows XP si ai rezolvat problema.

| supermdmario a răspuns:

Este interzis sa postezi linkuri de piraterie pe acest site(am zis site, deoarece alta data am fost injurat de cineva pentru ca am zis forum)
ps:cauta pe google si vei gasi.

| alexandrust explică (pentru supermdmario):

Am mai vazut multi care intrebau de jocuri de muzica etc.
de unde sa le downloadeze.
Din toti numa pe mine mai gasit.
happyhappyhappyhappy

| supermdmario a răspuns (pentru alexandrust):

Hai,ca uite te ajut.nu pot sa-ti dau link, dar iti spun doar un cuvant cheie:kickass