| Ruxz a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie nevoie urgenta de ajutor.Am instalat o chestie numita babylon. Iar acum cand deschid mozila firefox imi apare aia, nu google.Cum pot face sa fie ca inainte? sad

2 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Vezi sus la Tools-> Options si apoi dai la Home page si scrii www.google.com :D! funda?

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Pai f simplu te duci la setarile de la mozila e undeva sus o cheita in dreapta cred si dai la optiuni si acolo dai cu ce vrei sa iti deschida k de ex poate sa iti deschida si cu yahoo e in functie de cum setezi u