| AlinaHoran a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie urgenta de ajutorcrying(. Mai devreme umblam pe mozila fireforks si nu pe ce am dat click ca dintr`o data cand deschid pagina fireforks imi apare pe tot ecranul pagina respectiva ...Nu mai mi se vede bara de la windows ...si nici sus la pagina de web."file","edit","view" etc. Ce trebuie sa fac sa redevina la normalcryingP. S am instalat din nou mozilla dar e la fel crying Fundaa!

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Fireforks? wtf? laughing
Tu ai dat sa se vada full screen.click dreatpa si debifeaza full screen.asa cred. daca nu apasa tasta esc adica escape, butonul din stanga sus, asta dupa ce-ai intrat in browser.

| AlinaHoran explică:

Si nu stiu pe ce am dat click *. Scuzati-mi greselile, dar m-am grabitcrying

| AlinaHoran explică:

Si nu stiu pe ce am dat click *. Scuzati-mi greselile, dar m-am grabit:

| AlinaHoran explică:

Firefox* ::d:d:d:d