| Ralucaaa6 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! Cand deschid pc`u si imi pare imaginea de desktop si fisierele,dupa cateva secunde imi apare o casuta mica pe care scrie "Services and Controller app has encounted a problem and needs to close.We are sorry for inconvenience" Si dupa imi apare System Shutdown, unde am un cronimetru cu timpul de 60 secunde dupa care pc se restarteaza
CE sa fac?

3 răspunsuri:
| cocolino01 a răspuns:

Hey,ar fi bine sa il duci la "doctor"laughing

| Ralucaaa6 explică (pentru cocolino01):

Multumesc de ajutor...Eu chiar vorbesc serios.

| xBlueLiGhTx a răspuns:

Adica asa ceva? http://www.guusbosman.nl/node/4200
Nu prea ai ce sa faci...decat sa scanezi cu un antivirus pc-ul si sa stearga virusii...dar ma indoiesc,,, ca poate sterge virusii in 60 de sec.
Ai doar o solutie:schimba windowsul si ai grija sa instalezi si un antivirus