| HinaOnBike a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie urgenta de un program de scos negativele dintr-o melodie.Dau fundita.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista asa program! Nu s-a inventat inca. Negativele se fac in studiouri profesionale si sunt copii perfecte in proportie de 80-85% dupa original.

| onasis1961 a răspuns:

Are perfectă dreptate NeluL! Sunt câteva programe dar foarte slăbuţe! Se aude vocea 20-25 %!

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Nu exista asa ceva!sad.Nu cred ca se va putea face asa ceva nici pe viitor!

| EVAL a răspuns:

Program nu exista, dar cu un mixer ai rezolvat