| aLinuTzBTT a întrebat:

Am o camera web Microsoft si nu imi merge pe mess.In calculator la mine se vede bine dar cand o pun pe mess cel care vrea sa ma vada, vede doar verde pe caseta de la web. Multumesc Fundaa

2 răspunsuri:
| Nicusor_Eduard_Onete_1997 a răspuns:

Acest lucru s-a intamplat si la mine, nu stiiam nici eu cauza dar am cautat am studiiat si am aflat ca este din cauza messului este ceva neregula cu datele si fara acelea nu mergea nici sa primesc notificari de pe facebook. Sper ca te-am ajutat.

| Marinela2010 a răspuns:

Incerca sa o stingi si so aprinzi din nou