| catalin6234 a întrebat:

Am o camera video Microsoft vx-700 care se instaleaza automat, cand vreau sa dau web pe mess se vede negru si cand intru in my computer merge
ajutati-ma si pe mine plzz

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Peste tot pe net ce am vazut ca ae probleme exact aceeasi probleme cu messu din cate am vazut trebuie sa ai de la xp sp3 in sus ca sa mearga pe windows 7 merge sigur si daca ai o versiune de xp sp2 sau stripped nu o sa-ti mearga sigur

incearca sa intri in messenger preferences video & voice si da click pe open voice and video setup

| soul2soull a răspuns (pentru soul2soull):

Si urmareste pasii microfon/boxe webcam vezi daca acolo vede camera daca o vede e bine o sa mearga si cand dai webcam

| catalin6234 explică:

Ok