| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

Am o combina audio Aiwa NSX- S909 si are ceva probleme la display, adică merge doar câteodată, stie cineva un sediu in Timisoara unde se repara electronice sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| Digikey a răspuns:

Defectul poate fi ceva banal precum un contact imperfect sau ceva mai complicat la procesorul care se ocupa de display.
Gandeste-te ca un electronist bun fara 100 de lei pe ora nu se baga.
Dureaza o ora numai ca sa ii scoata matele ca sa ajunga la display.

1 răspuns:
| ValentinGabi a răspuns:

Poți căuta pe google în zonă ta si sigur o să găsești un service de electronice