| Lil2828 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare. Am o pagina de facebook si a scazut in Talk About.Ce pot sa fac sa o cresc din nou si sa aiba activitate? Va rog sa ma ajutati si dau funda celui/celei care ma poate ajuta! straight face sad Multumesc anticipat! Scuzati categoria, dar nu am stiut unde sa o incadrez! sad

9 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Jocuri noi, bancuri, poze cat mai interesante, da-o mai departe la prieteni si fa-o sa o dea mai departe, tot asa.
Jocuri cum ar fi adevar sau provocare, fazan etc. Sau sa intrebi ce le place lor, ce ar vrea sa fie in viata. Pe cine plac, pe cine urasc. Vedeta preferata, etc.

| XBrunetteX a răspuns:

Pai,daca vrei sa cresti la "talking about this", trebuie sa fii mai activa pe pagina, sa postezi mai mult. happy

| ilcmty a răspuns:

Buna! happy
Posteaza jocuri la care oamenii pot comenta si cresti in Talkingwinking
Sigur asta si fi activa, posteaza des si joaca jocuri de geul :Spanzuratoare, ghiceste, etc happy
Nu e greu.Bafta multa!

| Lil2828 explică (pentru ilcmty):

Si alte jocuri, ce as mai putea face sau juca? Nu mai am idei sad

| ilcmty a răspuns (pentru Lil2828):

Ghiceste vedeta/orasul/tara...etc happy

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Poti faci publicitae unor pagini in schimbul unor likeuri!

| giulia224 a răspuns:

Posteaza mai multe imagini care sa fie interesante/amuzant

| DianaBaii a răspuns:

Stiu cum este. Si eu am o pagina de facebook : http://www.facebook.com/FetelePrietenoase si a scazut mult!
Pai fa schimb de likes si du-te la paginile mai mici si cere sa faci schimb de 1-... likes la fotografii. si cresti. :)

| Ro2Soldat a răspuns:

Posteaza jocuri atractive in care oamenii doresc sa comenteze. big grin De ex. Cine scrie ultimul comentariu castiga!winking