| Danielo500 a întrebat:

Care este cel mai bun Samsung galaxy? ( exceptand cele 4 s-uri)

ATENTIE! Nu accept raspunsuri de genul: "Eu am telefonul X. Imi place. Cred ca e cel mai bun."
Vreau raspunsuri concrete sprijinite de argumente pe masura.

Răspuns Câştigător
| uRsulleTss a răspuns:

Eu zic ca Samsung Galaxy Gio este destul de bun te poti juca, poti sa navighezi pe internet, GPS. internetul merge destul de repede. Pentru mine asta este destul de bun. Nu stiu ce preferinte ai tu.

2 răspunsuri:
| Andr3 a răspuns:

Cele 3-uri sunt cele mai bune, dar mai sunt bune si Samsung galaxy mini si Samsung galaxy fit.Au doua colege si pot zice ca le au de cv timp si merg bine, poti sa navighezi pe net si sa te joci, doar ca au ecranul ma mic

| Cathy_5203 a răspuns:

Din punct de vedere calitativ toate sun bune. Doar sunt Smart Phone-uri. Acum depinde de fiecare ce preferinte are la telefoane.