| marycris a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare.Cum pot sa fac un radio fara winamp sau shoutcast

Răspuns Câştigător
| DjBoBgY a răspuns:

Stiu eubig grin si pot emite si alte persoane nu numai tu big grinbig grinbig grin da-mi mesaj cu idul tau de mess si te ajut eubig grinbig grin funda

2 răspunsuri:
| Madalin a răspuns:

Nu inteleg. Vrei sa faci radio sau sa asculti radio.Eu nu am auzit pana acum sa fac radio in winamp scuze. Da poti asculta Kiss fm onlinebig grin sucess

| docea a răspuns:

DjBoBgy zi-mi si mie cum sa fac radio fara winap sau fara soutcast