| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Cum pot sa reactionez la un mesaj pe messenger cu un emoji? Stiu ca daca apesi se vad 5 sau 6 emoji standard. Dar am vazut pe un grup ca ceilalti reactioneaza si cu alte emoticoane? Cum pot face si eu asta?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand deschizi fereastra cu emoji, in josul ei, sunt niste...tot emoji. Un capsor rotund, o masinuta, un ursulet, parca si inca vreo doua. Dai click pe oricare din ele si iti apar o gramada de emoji pe domenii. Alegi si tu de acolo ce vrei.
Mie nu imi apar alea pe telefon, dar, pe laptop, apar o gramada.

| Adry05 a răspuns:

Mergea la un moment dat daca tineai mult apasat sa schimbii emojiurile, acu am vazut ca nu mai merge, au ramas cum le-am setat doar unde am apucat sa le setez