| Sabau_Dany_1984 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare la voi am un laptop fujitsu Siemens esprimo mobile v5535 si de cateva zile sunetu imi merge distorsionat am incercat sa schimb windowsu sa vad daca remediez problema si tot asa se aude. apropo si la mufa jack tot asa se aude ma gandesc ca e arsa placa audio.va rog ajutati-ma deja nu mai stiu ce sa fac cu el

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Modelul ala de laptop am avut și eu și ciudat e că aceași problema. Încearcă să reinstalezi driver-ul audio sau să folosești Windows Vista deoarece producatorul ofera suport și așa o să ai drivere bune.

| Sabau_Dany_1984 explică (pentru RaduTN):

Mersi mult o sa incerc si asa

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

E arsa placa de sunet, du-l la un service! Bafta!

| BalasaCatalin a răspuns:

Daca era arsa placa audio nu se mai auzea deloc incearca sa decsarci 3d Sound si dupa ce il instalezi dai un restart la laptop