| ClaraConstiantin a întrebat:

Am o intrebare. Mi-am luat telefonul Samsung Galaxy Ace 2 si cred ca am o problema cu microfonul. Astazi nu stiu de ce, dar aplicatiile Talking Tom 2 si Pou din sectiunea "repeating" (cand ei repeta ce spui tu) nu mi-a mers. Nu cred ca ma aud. Nici SoundHound nu mi-a mers. Ce este ciudat este ca ieri, alaltaieri si zilele trecute imi mergea perfect totul. Sa fie posibil vreo setare? Va rog, daca stiti, spuneti-mi, atat cat puteti sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Popintinio a răspuns:

La pou merge foarte greu din cate imi amintesc dar cand vorbesti la tel merge? daca nu du-te in garantie cu el