| TudorPRK a întrebat:

Am o intrebare plis.

Ce pareri aveti de mixerul audio Phonic am220 vreau sa il folosesc pentru INREGISTRARI merita?

Persoana respectiva il vinde la 200 lei deoarece pleaca din tara, mixerul merge perfect. dar eu vreau sa il foloses in special pentr inregistrari. si as mai vrea sa stiu daca are preamlpificare pentru microfon pe net nu am gasit foarte multe detalii despre el. Acesta este modelul de mixer: http://www.djkit.com/images/products/im_AM220_front.jpg
Va rog mult vreau raspunsuri [ FUNDA pentru ce-l mai bun raspuns ]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte ok..meritawinking