| Av3nTuRi3r a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare. Pot cumapra un PaySafe-Card care sa fie 35 lei? De exemplu:
1)Bifez metoda 25 lei. Pot adauga pana la 35?
2)Bifez metoda de 50.Merge sa bag doar 35 si finalizare?
Va rog ajutati-ma sau spuenti-mi metode cum sa fac rost de paysafecard 35 lei. Pe google nu ai cum sa gasesti.am cautat si eu te rog zi-mi din exeprieta ta... poate ai facut si tu asa o data.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Paysafe-urile sunt doar de 25, 50, 100 ron. Poti doar sa cumulezi valorile. Nu ai decat sa iei unul de 50 si sa ramai cu 15 ron pe card ori sa-i consumi pe toti.

1 răspuns:
| DailaMario a răspuns:

Da am nevoie