| GuessWho_8056 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu Windows7, l.am luat de pe fl si cand sting pc-ul e ca si cum i-as da restart, dupa care apare chestia aia unde ma pune sa selectez: -Safe Mode
-Safe Mode with Network
-Safe mode and Command prompt
si Start Windows Normally, cand se descide, imi apare o eroare cu o stingere din senin, dau sa o rezolve, si dispare fereastra si tot la fel face. Idei?

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

buna in primul rand uitate putin un unitatea centrala si curata de parf poate are praf in el
s-ar putea sa fi nevoit sa schimbi windosul. cu alta versiune