| RoxX_1956 a întrebat:

am o mare problema. vreau sa aranjez melodiile in asa fel incat melodiile nou adaugate sa fie la urma... ele se aranjeaza in mod automat in ordine alfabetica si nu vreau asa. cel mai repede si bine raspuns funda
help pllllssss!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Deschizi folderul, mergi la vizualizare (view), cobori pana la alegere detalii (choose details) apesi acolo si bifezi data modificarii si data crearii (date modified si date created). Apoi dai ok. Acum mergi iar la view, sort by, acolo gasesti acum modified si creted. Alegi modified, cred ca aia se potriveste la tine. Daca nu, cealalta. Bafta!

4 răspunsuri:
| RoxX_1956 explică:

Nu am chestia asta in meniu...crying

| CookieMonsta a răspuns:

Click dreapta -> Aranjare pictograme dupa -> data adaugarii.

| CookieMonsta a răspuns:

Click dreapta -> Aranjare pictograme dupa -> Data adaugarii

| asimplegentelman a răspuns:

Incearca sa adaugi un 00, 01, 02..inainte de numele melodiei si asa o sa ti le arate. P.S. inchide inca o data folderul si apoi deschidel inca o data... FUNDA?