| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica mare problema :d : mi-am uitat parola de la mess si nu mai stiu nici raspunsul de la intrebarea de securitate. Mai imi pot recupera parola?

Răspuns Câştigător
| XxAlchoolicxX a răspuns:

Pai.prin email o poti recupera.prin emailu pe care ai facut contul de mess =]

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu

| Skylerx a răspuns:

Nu se poate .

| abcquiz a răspuns:

Nu cred

| csnexus a răspuns:

Nu.Insa mai exista o solutie sa trimiti un e mail la yahoo cu datele contului adica ziua cand l-ai creat ultima parola de astea. Sper ca te-am ajutat

| 123meee a răspuns:

Si eu am patit la fel si nu mi-am recupetat.o. fundita?batting eyelashes