| denisaaa611 a întrebat:

Buna,TPU! Am o problema cu contul de yahoo. Mi-am uitat parola de la messenger, am intrat sa completez"formularul"acela pentru a dat cateva date.Problema este ca pentru a-mi recupera parola e nevoie ori de alternative mail ori de raspunsul la cele 2 intrebari de securitate. Unul dintre raspunsuri l-am uitat iar la aceea adresa alternativa nu ii mai stiu nici ei parola.
Ma puteti ajuta in vreun fel? Stiti vreo alta solutie?

2 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

Nu mai ai nici o sansa sa-ti recuperezi parola. am patit-o si eu. fa-ti alt contwinking

| DaimlerAG a răspuns:

Am patit-o si eu cu yahoo.Un hacker mi-a schimbat parola.Nu mai stiu raspunsurile la intrebari, iar alternativul a fost dezactivat.Nu se mai poate face nimic.