| 1mist3r a întrebat:

straight faceAm o mica MARE problema la un Nokia E71straight face cred ca e facatura dar nu imi merge semnalul la el, adica bag cartela Orange si cand il deschid imi scrie sus "Emergency" si am vreo 3-4 linii la semna,dar nu pot suna pe nimeni, nu ma poate suna nimeni dar dupa cateva minute scrie Orange si abia daca prind 1 linie la semnal, ce pot face sa'l repar? ..Cine se pricepe sa ma ajute? va rooog dau funda!

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Conteaza unde locuiesti sau daca nu e asta du-te(data mai ai garantia) unde ai luat telefonul si ar trebui sa rezolve problema xD