| Aleksa02 a întrebat:

Bună TPU, am o mică problemă, azi am scos din telefon cartela și nu știu cum sa agățat de un picioruș din acela galben și mi s-a rupt, iar acuma nu știu ce să fac deoarece când am pus cartela înapoi nu mai făcea contact. Întrebarea este dacă se mai poate repara sau pot să îl înlocuiesc eu cu ceva?
Mulțumesc frumos!

1 răspuns:
| Andrey_Alyn_Lesanu_2000 a răspuns:

Salut da se poate repara dar nu poti să o repari tu trebuie să te duci undeva unde se repara telefoane si ti l repara foarte usor