| Unchrledgi12 a întrebat:

am o mica problema. Cand incerc sa pornesc steam-ul imi zice ca ar trebuie sa comfirm conexiunea la internet. Inainte imi mergea dar de cand am facut update la windows nu mai merge. Ce as putea sa fac in privinta a ceasta?

2 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Daca in rest iti merge corect internetul pe calculator, trebuie sa reinstalezi Steam (cel mai bine in alt folder), si sa verifici daca nu ai probleme cu virusii (ca sa-ti strice serviciul DNSCache) sau cu fisierul hosts.

| Unchrledgi12 explică (pentru tpuuser999):

Lam reistalat, dar nu am incercat dar nu in alt folder