| IonelaDY a întrebat:

Am o mică problemă, de ieri nu mai pot intra pe site-ul www.koreafilm.ro, când încerc să intru îmi spune că "nu s-a putut efectua conexiunea cu serverul" şi "adresa nu este disponibilă" întrebarea mea este de ce nu merge să intru? E de la mine sau de la site problema? Ce aş putea face să pot intra? P.S Eu sunt şi intru de pe telefon şi până acum mereu am putut intra pe site. Help.

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Este o problema tehnica de la ei, dupa cum bine au spus pe pagina lor de facebook.
http://www.facebook.com/pages/KoreaFilm/124134087651268?ref=ts&fref=ts

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Este o problema tehnica la site, sa speram c-o vor rezolva in cel mai scurt timp posibil. Stai linistita, nu-i de la tine. Tot ce poti face in momentul asta, este sa astepti... atat si nimic mai mult.