| Adi132002 a întrebat:

Va rog mult daca ma puteti ajuta deci sa va povestesc ieri eram pe yahoo messenger si incep sa vorbesc cu o fata ea imi spune ca vb deja cu mine pe cealalta adresa eu ies si incerc sa ma bag pe cealalta nu merge si imi apare o chestie ca mi-am uitat parola nu am putut sa intru pe adresa aia asa ca am incercat sa intru pe cea pe care eram deja dar si pe aia nu am mai putut intra. am incercat sa intru pe chestia aia cu parola dar nu am stiut adresa alternanta si nici cum se numeste unchiul meu preferat (nu am )
Daca ati citit pana aici va rog mult sa ma ajutati chiar nu stiu ce sa ma fac si trebuie sa stau pe messenger findca am de facut niste chestii de scoala

4 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Daca ti-ai pierdut parola nu mai poti face nimic. Dar din cate am vazut aici nu ti-ai pierdut-o. Ai putea sa imi spui mai exact ce eroare iti da la messenger?

| pozeanimate a răspuns:

O prietene de-a mea a patit acelasi lucru, nu mai poate intra in mess
unu a recuperat, dar altu asa si nu a mai recuperat
faci alt id si pune email alternative dar sa nu fie yahoo

| DontDifferent a răspuns:

1.Fa-ti un id nou
2. Daca ai prietenii de pe mess pe facebook scrie pe facebook add id meu nou: cutare...(dar sa bifezi acolo doar pentru prieteni)
si nu poti sa mai faci nimic daca ai uitat alea...
succes
fundasad plz ca n-am nici una
nu ma milogesc cum vr tu sper ca te-am ajutat

| realmadrid18 a răspuns:

Prietena ta a facut misto de tine!rolling on the floor