| yellowcox a întrebat:

Cand incerc sa intru pe mess, nu reusesc sa ma autentific si imi spune ca s-ar putea sa fie o problema cu conexiunea la internet. Asa mi se intampla si pe telefon. Si doar la mine. Ce ar putea sa fie? Funda.
P.S.:Nu am virusi.

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Sterge messul si instaleaza o versiune mai veche, de ex mess 9
am m-ai ajutat asa pe cineva si i-a mers mess

| PurpleBox192 a răspuns:

Ori e-mailul sau parola nu sunt bune, ori e o problema cu conexiunea la internet.Incearca sa dai acolo unde spune ca ti-ai uitat parola si o schimbi cu ajutorul intrebarilor de securitate.
Bafta!

| yellowcox explică (pentru PurpleBox192):

Am specificat ca internetul merge iar e-mailul si parola sunt bune. Altfel mi-ar fi spus ca am scris ceva gresit.