| deny11397 a întrebat:

Buna TPU.
am o mica problema. nu mai pot trimite comentarii pe facebook. am incercat sa intru si pe un calculator de la scoala si tot aceeasi problema. iar in seara asta am rugat o prietena sa intre ea pe contul meu si sa inerce sa posteze un comentariu, iar de la ea a mers. cum va explicati? ce se intampla? ma puteti ajuta? puppy dog eyes
multumesc :*

2 răspunsuri:
| NoGooDy a răspuns:

Este cumva un paravan de protecţie [firewall] activat? Avem nevoie de mai multe detalii, ce-ai făcut în ultimul timp, de exemplu.

| deny11397 explică:

Ce sa fac?