| Kolcer_Cosmin_1993 a întrebat:

Am o nelămurire, dacă mă poate ajuta careva vă sunt recunoscător și dau și FUNDĂ. Mi-am cumpărat recent un PS4, toate bune și frumoase, la el aveam doar o manetă, ieri mi-am mai cumpărat una pentru a mă juca unele jocuri în 2 cu prietenii, întrebarea mea: cum conectez cele 2 manete să mă joc în 2? pentru că, chiar nu am idee.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Chestia asta mi-a dat si mie batai de cap laughing. Trebuie sa mai faci un utilizator(sa fie setat fiecare utilizator cu maneta lui). Si cand ai un joc ce vreis a il joci de pe doua manete, celalt o sa fie dat drept celalt user, si o sa iti mearga.

1 răspuns: