| hi a întrebat:

Am o placa Nvidia Geforce GT 520mx si as vrea sa stiu daca ii dau update la drivere de pe siteul Nvidia ma ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Depinde, nu tot timpul, uneori s-a intamplat ca driverele noi sa aiba probleme mai mari ca cele vechi. Teoria asa spune, dar practica a aratat altceva. Merita in schimb sa incerci.

3 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Da,te ajuta cu un spor de performanta in unele jocuri si in acelasi timp repara problemele anterioare.

| laptopnews a răspuns:

Depinde de asteptatile tale. E bine sa faci update-ul, dar prea mari schimbari nu vor fi! Succes!

| robertpaul a răspuns:

Cum sa nu te ajute? update-insemna rezolvari la bugurile din jocuri, redat filme etc. Update-ul iti aduce mereu avantaje si imbunatatiri, daca le instalezi.ciao