| celmaitare007 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema, acum 3 ani mi-am facut un cont pe un site de socializare "Zoosk", habar n-aveam ce este... Si tot primesc emailuri de la ei cu indivizi pe care nu ii cunosc, am incercat sa blochez de pe email sa nu mai primesc, dar nu vrea, am incercat sa sterg cont si tot nu pot.(dau funda)

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Anumite conturi se pot dezactiva numai daca intri in profilul creat pe site-ul respectiv. Daca nu mai stii parola, ai sectiune cu recuperare cont. Intri pe el in setari si notificari (dupa caz) si, daca ai posibilitatea, stergi contul sau blochezi notificarile primite pe mail (direct din contul respectiv, nu din adresa de mail).

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuei să fie la contul respectiv și opțiunea de ștergere.
Pa, pa.

| anonimg a răspuns:

O alta posibilitate este ca atunci cand iti vine un mesaj in email, il selectezi si apoi dai click pe 'spam'. In felul acesta toate mesajele lor iti vor ajunge in spam si nu in inbox.