| Mariaatalina500 a întrebat:

Buna TPU! Am o problema. Acum ceva timp, mi s-a scos un canal de pe tv (Nikelodeon)! Si nu stiu cum pot sa il adaug inapoi. Ma puteti ajuta? Am cautat pe net dar nu am gasit nimic... Mersi!❤

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Intreaba operatorul de televiziune daca Nickelodeon a fost scos din grila tv pentru care tu platesti abonament. In acest caz, degeaba il tot cauti, ca nu mai e pe lista. Daca a fost mutat la o alta pozitie, acest lucru il poti afla tot de la operator.

| Mirel4412 a răspuns:

Intrii la setari si dai pe "cautare automata canale"

| RealKing01 a răspuns:

Canalul de desene a fost scos pentru ca vor sa bage alte canale.

| RoxTomlinson a răspuns:

Mai bine suni la operatorul tau de televiziune