| MRmariusica a întrebat:

Am o problema... Am daemon tools su nu stiu sa montez imagine. M-am uitat la un videoclip si zicea ca dupa ce ilinstalezi o sa apara in bara albastra, s a dys acolo a facut optiuni si ceva cu mouth image. Dar eu daemon tools il am de cand am deschis calculatorul ma rog era deja bagat pe calculator. Dar nu apare in bara albastra ca sai ii fac optiuni si mouth image exista alta modalitate?

Răspuns Câştigător
| ThePrinceJoker a răspuns:

Pa dai dupluclick pe program intri in el si iar in stanga iti apare o iconita cu un disc si un plus verde.de acolo poti sa alegi imaginea iso

2 răspunsuri:
| ThePrinceJoker a răspuns:

Ce trebuie sa faci. lucrul cel mai important este tipul de download.acesta trebuie sa fie,, iso'' ex counterstrike.iso
2)dupa download dai dubluclick pe pe el
daca nu merge asa intri in deamon tools si prima data iti apare un disc cu plus dai pe el si de duce unde ai salvat iso si dai pe el si iti porneste instalarea

| MRmariusica explică (pentru ThePrinceJoker):

Sa montez imagine am spus! Si am incercat si nu a mers

| ThePrinceJoker a răspuns (pentru MRmariusica):

Pa dai dupluclick pe program intri in el si iar in stanga iti apare o iconita cu un disc si un plus verde.de acolo poti sa alegi imaginea iso