| Uarmy42 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema... am instalat windows 7 acum 2 zile pe 64 bit. Iar local area connection i-si face de cap, in loc sa scrie enable la el scrie undentified network si netu imi merge ca pe aburi.
Am incercat tot felul de lucruri si nimic si pe langa mai primesc si NSIS error si am incercat sa si schimb numele de la download si sa mut setupurile pe desktop si tot asa... sad Va rog cineva sa ma ajute.
Multumesc!

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Esti sigur ca driverele instalate sunt cele cerute de sistemul pe care il ai?