| stefanel05 a întrebat:

Buna TPU am o problema am un laptop asus x52j si nu gasesc camera web si bluetooth nu le gasesc ma poate ajuta cineva? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| yosvlad a răspuns:

Cum adica nu gasesti camera web?laughing uita-te in fata deasupra ecranului. vezi?smug bluetooth-ul se activeaza de la acelasi buton ca si wireless-ul sau prin apasarea tastelor Fn + F2 (tasta care contine simbolul cu antena wireless). bineinteles dupa ce ai instalat driverele de la fiecare.

| stefanel05 explică (pentru yosvlad):

Da de unde iau driverele?

1 răspuns: