| Razor4free a întrebat:

Am o problema: am un laptop Toshiba Satellite C55-A-164 cumparat ieri si azi m-am trezit ca nu mai mergea sunetul pe partea dreapta; Ce e ciudat e ca laptopul nu a fost scapat, lovit etc.
Ce as putea sa fac? (am Windows 7 Ultimate).
Dau funda+vot!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Intra in panel control------optiuni de sunet si volum-----configurare...

| Razor4free explică (pentru gelu1970):

Nu e asta... am incercat, nu stiu ce are

| gelu1970 a răspuns (pentru Razor4free):

Are 2 difuzoare laptopul? nu rade insa am intalnit laptopuri relativ noi ce au doar un difuzor propriu. sau poate avea functia balance al sunetului?