| GangsterQuinn a întrebat:

Am o problema cu anumite canale TV din reteaua RCS-RDS, cu National TV, Eurosport 2, Digi Sport 1, Etno, etc. Aceste programe nu primesc semnal destul fata de celelalte, am un televizor mai vechi de vreo 10-13 ani, iar reteaua este prin cablu cu un receiver.
Care ar putea fi problema acestor canale, de nu functioneaza...am pachet full iar cam 10 -15 programe nu merg, care ma poate ajuta ii multumesc mult si dau funda!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Singurele persoane care te pot ajuta sunt cei de la RDS. Suna-i pe ei ca e gratuit si explica-le lor aceasta problema si vor remedia problema.