| AdrianDo a întrebat:

Am o problema cu castile ...problema fiind ca se aude foarte incet, am mai citit pe google ceva informatii si mi-am dat seama ca sistemul meu nu ma lasa sa il pun pe casti doar pe speaker!
Vreau sa le pun pe casti dar nu merge am incercat sa bag mufa in fiecare gaura de la placa de sunet si nimic doar cea verde functioneaza si doar pe speaker!
In rest nici o problema doar aceea ca se aude prea incet cu volum maxim!
Va rog ajutati-ma!
Va acord funda!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi placa de sunet