| crs122 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu google chrome. Daca dau sa imi deschid google chrome nu-mi apare nimic dar inainte imi aparea gogle chrome. ce sa fac sa-mi mearga? e vreo problema dea calculatorului sau a internetului?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Sus in dreapta, unde sai adresa url, apare o cheie. dai click pe ea, apoi te duci la optiuni, si la pagina de pornire scrii www.google.ro si bifezi deschideti aceasta pagina! ar trebui sa mearga!:)