| Louise21 a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome. Inainte doar Chrome foloseam, dar de ceva timp nu se mai deschide. Pur si simplu nu apare nimic cand vreau sa il deschid. Am incercat de nenumarate ori sa il reinstalez dar degeaba. Dupa ce se insaleaza apare aceasta eroare http://i.imgur.com/hSXkp.jpg si cand vreau sa il deschid e exact ca la inceput. Imi puteti spune ce sa fac ca sa mearga? Cat mai explicit daca se poate >:" Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudata eroare. incearca Srwere iron care e tot un fel de chrome. merg toate extensiile de chrome pe el. http://www.srware.net/downloads/srware_iron.exe

4 răspunsuri:
| nonameih0000 a răspuns:

Cum ai rezolvat? Daca ai rezolvat big grin am si eu aceeasi problema sad

| Louise21 explică (pentru nonameih0000):

Nu am reusit sad dar acum folosesc ce mi-a recomandat @9001 (SRWare Iron) si merge foarte bine, e la fel ca si chrome. Nici acum nu pot sa imi dau seama de la ce nu merge chrome-ul dar oricum... Sper ca te-am ajutat:*