| supergamer2000 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu leptopul cand il deschid imi apare Starting Windows dar dupa ce imi apare se restarteaza si o ia de la capat.Am Windows 7.Primul ce stie ce are primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Cel mai probabil primesti un bluscreen.Cea mai rapida si usoara cale este sa reinstalezi windowsul

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Vasăzică nu poate să pornească.
Apasă F5 sau F8, F8 și selectează Safe Mode sau Last Known Configuration.
Dacă nu merge așa sau cu utilitarul System Restore, va trebui să reinstalezi Windows-ul, cel mai bine.

| charleslouboutin a răspuns:

Reinstalezi windowsul.

| Deeniisaa a răspuns:

Reinstaleaza windowsul.
Probabil e din cauza hardului.