| Kryss13 a întrebat:

Am o problema cu messengerul straight face de 4 zile ma tot chinui sa il deschid si nu merge imi apare o eroare : Y.M. has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. Si scrie pentru mai multe detalii click aiai. Am dat click si scrie: error signature si mai scrie ceva pe aici si mai jos scrie: To view technical information about the error report, click here. Am dat click si imi apar o multimee de chestii care nu le inteleg. Voua vi s-a intamplat asa?
Daca da ce ati facut sa va mearga din nou?
Credeti ca ii un virus?

5 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Salutare, problema asta o am si eu. La mine este a 2 oara. Am incercat prin cateva metode si nu a mers...a trebuit sa reinstalez windos si dupa a mers perfect. Acum o am din nou, dar vad ca pot intra de pe Y.M. 8. Succes

| Kryss13 explică:

Ma scuzati pentru greseala de scriere de mai sus ..era (click aici)

| AdyStylexx a răspuns:

Poate ai gresit id si parola ia-ti alt mess incearca 10

| Kryss13 explică (pentru AdyStylexx):

Am incercat cu mai multe id-uri si de pe alte calculatoare merge exact cu acelasi id si parola si l-am instalat si reinstalat de vreo 3 ori messenger 11 si 9. oare merge cu 10?