| MisaPyon a întrebat:

am o problema cu monitorul.L-am deschis acum 2 zile iar ecranul de pe monitor aparea mult mai mare[zoom-at] si mai blurry.Am incercat sa schimb rezolutia dar nu a mers.Tin sa mentionez ca folosesc Windows 7 si ca am mai avut aceasta problema in trecut dar care s-a rezolvat de la sine in mai putin de jumatate de zi. Funda pentru cel care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
De la placa video e buba in principiu, daca nu te-ai jucat cu driverele s=ar putea sa fie defecta.

2 răspunsuri:
| MisaPyon explică:

Am reusit sa o rezolv, multumesc de ajutor happy

| raidxp a răspuns:

Dar te-ai uitat pe cati biti e? 16 sau 32, sau frecventa monitorului, DPI settings?