| iCappy a întrebat:

Deci de azi am o problema foarte mare, am deschis pc-ul si deodata vad ca rezolutia e foarte nasoala, am incercat sa o schimb dar imi aparea:,, Canot This Video Mode" ceva gen. dar nu se intampla nimic.
Funda!

Răspuns Câştigător
| bonico a răspuns:

Salut,
Ai o discutie similara cu a ta pe un forum de la Softpedia >>> http://forum.softpedia.com/topic/188988-problema-monitor-lcd-philips/

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori s-a dus placa video ori driverele pentru ea. Ar trebui sa incerci curatarea Windowsului cu un antivirus, apoi sa reinstalezi draiverele placii. Daca nu merge incearca sa muti placa in alt computer sa vezi cum reactioneaza. Daca face la fel este defecta.

| iCappy explică (pentru Salontanul):

Dar alte rezolutii ma lasa sa schimb! Doar aia initiala nu...

| Salontanul a răspuns (pentru iCappy):

E defect Windowsul sau driverul placii ori ai un virus.