| Robi1444 a întrebat:

am o problema cu skype, care ma dispera tare, deci cand ma joc lol, sunt pe skype vorbind cu prietenii, si din 5 in 5 minute imi da eroare skype cu dont send. si dupa trebuie sa intru iar in skype, HELP = FUNDA

Răspuns Câştigător
| AlexX a răspuns:

In eroarea accea iti zice cauza problemei. Cand mai ai asemenea eroare copiaza`i textul pe google si vezi daca au mai avut si altii la fel si cum au rezolvat`o.

1 răspuns:
| Iuliant22 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!