| AianaPetrescu29 a întrebat:

Am o problema cu WhatsApp-ul, recent am fost adăugată in grupul clasei si nu imi apare niciun mesaj, ei au vorbit seara, iar eu am fost adaugată dimineata, de ce nu imi apare niciun mesaj? Imi puteti spune va rog daca ati avut aceasta problema si cum ati rezolvat-o? URGENT, VA ROG!

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cand esti adaugat intr-un grup nu iti apar mesajele precedente prima oara, nu ai o problema cu aplicatia, pur si simplu asa e mecanismul ei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din ce stiu, nu poti sa vezi mesajele din trecut ale unui grup pe Wapp.

| LPCTSTR a răspuns:

Acum primesti mesajele de dupa ce ai fost adaugata?

| Ineys a răspuns:

Imagineaza-ti ca esti adaugata intr-un grup creat acum 2-3 ani in c-are sau dat peste 100.000 de mesaje... cum te-ai simtii daca le primesti pe toate cand esti adaugata?

Nu are sens sa primesti mesajele ce au fost trimise inainte de alaturarea ta in grup.