| Daniel1619 a întrebat:

Am o problema : Eu am Samsung Galaxy Ace si colegul meu are Galaxy Mini 2, la el merge un joc care ii foarte fain : Subway Surfers si Temple Run 2 de ce? La mine nu merge si avem acelasi Android : 2.3.6 si la mine nu merge crying de ce la el da si la mine nu? Ce as putea face ca sa mearga nu imi spune-ti de Armv6 si astea pentru ca stiu de el si nu merge! Va rog ajutati-ma! Funda! :*

1 răspuns:
| Hermyone a răspuns:

Probabil ai ecranul prea mic... Daca iti poti instala jocul si nu merge, incearca sa resetezi telefonul. Daca tot nu merge, resofteaza-l! Sper ca am ajutat. Funda?