| Noname193 a întrebat:

Bună TPU kiss
Am o problemă la Facebook straight face... Dimineaţă, puteam să vizualizez profilul unui anume prieten, şi el al meu. Acum nu ne lasă să ni-l vedem reciproc, eu pe al lui, el pe al meu. Ca şi cum ar fi şterse profilele. Nu ne-am blocat unul pe altul, am verificat. Alte conturi ale prieteniilor le putem vedea.
Ce aş putea face?
Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Nici la mine nu a mers, iti recomand sa descarci Safari eu asa am facut si acum merge.

| Tybytsa a răspuns:

laughing tu sau prietenul tau unul dintre voi v'ati blocat si nu va m'ai puteti vedea... undeva in dreapta lnga acasa ai o stelutza mik...pfffff ca un motorash, dai clik.in stanga iti apare cu rosu blocare sau block dai click, apoi iti va aparea o lista cu cei blocatzi, dai unblockwinking bafta!